Home / دریافت نمایندگی / شغل دوم، درآمد اول

شغل دوم، درآمد اول

در مقالات جداگانه‌ای به مزایای استثنایی دریافت نمایندگی سامانه پیامکی مهر اشاره کردیم. در این مقاله می‌خواهیم از منظر دیگری این موضوع را بررسی کنیم.

اگر شما در حال حاضر شاغل هستید و به دنبال یک شغل مناسب و با پرستیژ، به‌عنوان شغل دوم خود هستید، دریافت نمایندگی سامانه هوشمند مهر یکی از بهترین گزینه‌هاست.

اجازه دهید این موضوع را بیشتر بررسی کنیم:

 

شغل دوم، درآمد اول:

کاملاً طبیعی‌است که در زمان انتخاب یک شغل، به میزان درآمد حاصل از آن توجه کنیم. در جامعه امروز معمولاً یک شغل کفاف هزینه‌های زندگی را نمی‌دهد و همه ناگزیر از اختیار کردن شغل دوم هستند. اما با توجه به اینکه معمولاً شغل اول، انرژی و زمان زیادی از فرد می‌گیرد، انتخاب شغل دوم با زمان کار زیاد و خسته کننده، آسیب‌های جدی به فرد وارد می‌کند. البته آسیب‌های روحی وارد شده به فرد در چنین شرایطی، بسیار جدی‌تر از آسیب‌های جسمی است.

بنابراین شغل دوم باید به‌گونه‌ای انتخاب شد که حداقل انرژی و زمان را از فرد بگیرد. طبیعی است که در باور عمومی افراد، شغل دوم درآمد کمتری نسبت به شغل اول باید داشته باشد. چون برای آن انرژی و زمان کمتری صرف می‌کنند.

اما اگر در انتخاب شغل دوم هوشمندانه‌تر عمل کنیم، می‌توانیم با صرف انرژی و زمان بسیار کمتری نسبت به شغل اول، درآمدی هم‌پایه و چه‌بسا بالاتر از درآمد شغل اولمان را کسب کنیم. خوشبختانه کسب‌وکارهای زیادی در حال حاضر وجود دارند که از این قابلیت مهم برخوردار هستند و می‌توانند به‌عنوان شغل دوم و درآمد اول برای افراد باهش تبدیل شود.

 

به‌عنوان مثال، فعالیت در بورس یکی از این نوع مشاغل است که با صرف زمان بسیار کمی، با توجه به سرمایه‌گذاری اولیه فرد، سود قابل توجهی عاید فرد می‌کند. دوستی را می‌شناسم که پزشک عمومی است و در روز ساعت‌های زیادی را به این کار که واقعاً هم عاشقش است، اختصاص می‌دهد، اما به گفته خودش، درآمد اصلی او از محل سرمایه‌گذاری‌اش در بورس و خرید و فروش سهام اواق بهادار در بورس تأمین می‌شود.

البته اگر سرمایه و تخصص کافی ندارید، به‌هیچ عنوان به شما توصیه نمی‌کنم وارد دنیای بورس شوید.

 

بورس فقط یکی از هزاران شغل جدیدی است که در دنیای امروز می‌تواند به عنوان شغل دوم مناسب و با درآمد قابل توجه، انتخاب شود. شما انتخاب‌های بسیار زیادی دیگری نیز دارید.

سامانه هوشمند مهر نیز می‌تواند یکی از این انتخاب‌ها باشد. شما می‌توانید با حداقل سرمایه‌گذاری، به‌عنوان نماینده فروش سامانه هوشمند مهر، شغل دوم خودتان را که به‌نوعی کسب‌وکار شخصی خودتان است را شروع کرده و درآمد قابل توجهی از آن کسب کنید.

 

در توضیحات دریافت نمایندگی سامانه مهر توضیح دادیم که شما بسته به‌میزان سرمایه‌گذاری خود، در هر فروش حدود ۱۰۰/۰۰۰ تومان سود می‌کنید و این سود را در همان لحظه از مشتری دریافت می‌کنید که این موضوع، جذابیت این کار را دوچندان می‌کند.

همچنین توضیح دادیم که با فروش روزانه فقط یک پنل کاربری، شما می‌توانید با فروش فقط ۲۵ پنل کاربری در هرماه، (بدون احتساب روزهای تعطیل ) ۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان سود خالص دریافت کنید.

جالب اینجاست که برای کسب این سود احتیاجی نیست بیشتر از ۴ ساعت در روز زمان بگذارید. البته با گذر زمان و شناخت بهتر بازار هدفتان، شاید یک ساعت در روز هم برای کسب این سود کافی باشد.

 

همیشه به یاد داشته باشید که مهم سخت و زیاد کار کردن نیست، بلکه مهم هوشمندانه کار کردن است.

 

 

here

    می‌خواهم به‌عنوان نماینده سامانه مهر فعالیت و درآمد میلیونی داشته باشم.    

 

نظرتان را بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ است.
عضویت رایگان
عضویت رایگان در کلوپ نمایندگان سامانه هوشمند مهر
اگر می‌خواهید گام در مسیر کارآفرین شدن و پیشرفت بگذارید و کسب درآمد میلیونی خود را شروع کنید، همین الان عضو کلوپ نمایندگان سامانه هوشمند مهر شوید. عضویت در کلوپ نمایندگان کاملا رایگان است.
نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
مشخصات شما نزد سامانه هوشمند مهر محفوظ می‌ماند.
دانلود رایگان
دانلود رایگان شماره موبایل متخصصین مشهد
شامل 3 بانک شماره تلفن مهندسین، پزشکان، مدیران صنایع، کارخانجات و هتل‌های مشهد
نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
مشخصات شما نزد سامانه هوشمند مهر محفوظ می‌ماند.
دریافت کد تخفیف 70درصدی
این یک فرصت استثنایی برای دریافت پکیج جامع سامانه هوشمند مهر با 70درصد تخفیف استثنایی است. برای دریاف کد تخفیف اطلاعات خود را وارد کنید.
نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
اطلاعات شما نزد سامانه هوشمند مهر محفوظ می‌ماند.