Home / مقالات / قابلیت های سامانه مهر

قابلیت های سامانه مهر

قابلیت‌های کلیدی پنل پیامک مهر

در این مقاله قصد داریم برخی قابلیت های کلیدی پنل هوشمند پیامک مهر را بررسی و به صورت خیلی مختصر کاربرد هر کدام را توضیح دهیم.

این پنل قابلیت‌های بسیاری دارد که به طور کامل در دی‌وی‌دی آموزش استفاده از پنل پیامک مهر تمام آنها به صورت فیلم توضیح داده شده. اما در اینجا هم به بررسی و بیان برخی قابلیت‌های مهم این سامانه می‌پردازیم:

 

 • امکان ارسال پیام انبوه به صورت منطقه‌ای و هدفمند

با این امکان مشتری می‌تواند به هر منطقه در هر شهر و روستای کشور پیامک تبلیغاتی ارسال کند. برای این‌کار فقط کافی‌است کد منطقه مربوطه را از روی نقشه ای که در پنل مهر موجود است، انتخاب و در قسمت مربوط درج کند.

 

 

 • امکان ارسال پیام بر اساس سن و جنسیت افراد در هر شهر

در این روش مشتری می‌تواند دقیقا انتخاب کند که مشتری هدفش چه کسانی هستند و فقط به همان قشر خاص پیام تبلیغاتی ارسال کند. به‌عنوان‌مثال کسی که کارش فروش لوازم آرایشی است، می‌تواند انتخاب کند که تبلیغش فقط برای خانم‌های جوان در رنج سنی بین ۲۰ سال تا ۳۵ سال ارسال شود. در این حالت دیگر پیام اشاره شده برای آقایان و خانم‌هایی که در رنج سنی فوق قرار ندارند، ارسال نمی‌شود.

 

این یک روش فوق‌العاده برای جذب دقیق مخاطب هدف در اکثر کسب‌وکارهاست و ضمن کاهش شدید هزینه‌های تبلیغاتی، بیشترین بازدهی را نیز برای صاحب کسب‌وکار دارد.

 

 

 • امکان ارسال پیام بر اساس دکل‌های مخابرتی (BTS)

این یک روش فوق‌العاده برای برخی مشاغل است که مشتری آنها طیف خاصی از افراد هستند. به عنوان مثال فرض کنید یک رستوران‌دار در منطقه شاندیز شهر مشهد قصد دارد برای مشتری‌های بالقوه خودش پیام تبلیغلتی ارسال کند. بدیهی است تمام اقشار جامعه مشتری این فرد نیستند و فقط قشر خاصی از افراد هستند که حداقل هفته‌ای یکبار برای صرف غذا به رستوران می‌روند.

 

یکی از کارهایی که این مدیر رستوران برای افزایش مشتری‌های خودش با کمترین هزینه می‌تواند انجام دهد، این است که با استفاده از قابلیت ارسال از طریق دکل مخابراتی موجود در این سامانه، فقط به افرادی پیام ارسال کند که مثلاً روز جمعه بین ساعت ۱۲ تا ۵ عصر در شاندیز حضور داشته‌اند. این کار فقط با استفاده از قابلیت ارسال دکل‌های مخابراتی امکان‌پذیر است. چون شماره‌هایی که هر روز از این دکل‌ها در هر منطقه آنتن می‌گیرند، درون بانک اطلاعاتی مخصوصی ذخیره می‌شود و برای ما قابل استفاده است.

 

 

 • امکان ارسال پیامک متناظر

فرض کنید یک مدرسه می‌خواهد نمرات و کارنامه هر دانش‌آموز را برای والدین آنها ارسال کند. با استفاده از این قابلیت، مدرسه می‌تواند متن تمام پیام‌ها را شخصی سازی کرده و در یک لحظه،  کارنامه تمام دانش‌آموزان را برای والدین آنها ارسال کند.

 

 

 • امکان ارسال پیامک زماندار (یادآوری)

با این قابلیت می‌توان پیام‌هایی را از قبل تعریف کرد تا در زمان مشخصی برای افراد مختلف ارسال شود. پیامک‌های تولدی که از اپراتورهای تلفن همراه و همین‌طور بانک‌ها دریافت می‌کنید از این نوع هستند.

 

فرض کنید یک شرکت بیمه می‌خواهد سررسید بیمه افراد را به آنها یادآوری کند. یکی از کارهای روزمره دفاتر بیمه همین‌کار است که یکی از پرسنل آنها از صبح تا شب فقط با مشتریان تماس گرفته و تاریخ اتمام بیمه آنها را یادآور می‌شود. این کار وقت و هزینه زیادی در بر دارد. در حالی که با استفاده از این قابلیت می‌توان به راحتی در زمان عقد قراداد هر بیمه‌نامه مشخصات مشتری را در سامانه وارد کرد و از همین الان تمام پیام‌هایی که در چند سال آینده باید برای این فرد ارسال شود را تنظیم نمود تا در تاریخ‌های مقرر به صورت کاملاً اتوماتیک ارسال شود.

در دی‌وی‌دی آموزشی نمونه‌های خیلی بیشتری توضیح داده می‌شود.

 

 

 • ارسال کارت‌ویزیت:

هر صاحب کسب‌وکار می‌تواند با استفاده از این قابلیت اطلاعات تماس خود را در قالب کارت‌ویزیت برای مشتری‌های هدفش ارسال کند.

 

 

 • پیامک مناسبت:

با این قابلیت می‌توان به مناسبت‌های مختلف مثل اعیاد و سوگواری‌ها و…، پیام‌هایی مناسب با این ایام را برای مخاطبین هدف ارسال کرد.

 

 

 • نظرسنجی:

هر صاحب کسب‌وکاری می‌تواند با این قابلیت در بین مشتری‌‌های خودش، اقدام به نظرسنجی از آنها در مورد نوع خدمات، کیفیت محصولات، برخورد پرسنل و… کند.

 

 

 • مسابقه:

کسی که این پنل را در اختیار دارد می‌تواند با این روش برای مشتری‌های خود، مسابقه پیامکی ترتیب داده و جوایزی را برای آنها در نظر بگیرد. این روش یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش رضایتمندی و حفظ مشتری‌های فعلی هر کسب‌وکاری است.

 

 

 • دفترچه تلفن:

مدیران می‌توانند بسته به نوع مخاطبینشان، اطلاعات کامل آنها را در گروه‌های مختلف در این دفترچه تلفن ذخیره کنند و در مواقع نیاز فقط به یک گروه خاص پیام ارسال کنند. مثلاً یک فروشگاه بزرگ می‌تواند مشتری‌های خود را در گروه‌های بانوان جوان، خانم‌های خانه‌دار، آقایان جوان، پدران میانسال و دانش‌آموزان دسته‌بندی کند و تبلیغ کالاهای مناسب هر گروه را فقط برای همان گروه ارسال کند.

 

 

 • منشی پیامک:

این قابلیت یکی از مهم‌ترین ابزارهای موجود در سامانه مهر است و کاربردهای زیادی دارد. اما شاید بتوان مهم‌ترین کاربرد آن را جذب اطلاعات تماس مشتریان بالقوه دانست. در دی‌وی‌دی آموزش بازاریابی و فروش پنل، در مورد این قابلیت به طور کامل توضیح داده شده است. تسلط شما در انتقال این قابلیت به مشتری، تأثیر قابل توجهی روی فروش شما خواهد گذاشت.

 

 

 • کدخوان:

این قابلیت هم در کنار قابلیت منشی پیامک بسیار مهم است و کاربردهای فراوان و حرفه‌ای دارد. به عنوان مثال برای برگزاری مسابقه و نظرسنجی از این قابلیت استفاده می‌شود. همین‌طور برای دادن اطلاعات خاص به مشتری‌هایی که کد خاصی را به شماره‌های شما در پنل ارسال می‌کنند از این ابزار استفاده می‌شود.

 

به‌عنوان‌مثال یک صرافی به مشتری‌های خود اعلام می‌کند که برای دریافت قیمت لحظه‌ای خرید و فروش انواع ارز، کد مربوط به هر کدام را به یکی از شماره‌های پنل پیامکی‌اش ارسال کنند. در این صورت کسی که مثلاً عبارت دلار را ارسال کرده باشد قیمت لحظه‌ای دلار، و کسی که عبارت یورو را ارسال کرده باشد، قیمت لحظه‌ای خرید و فروش یورو برایش ارسال شود.

 

این پنل قابلیت‌های بسیار زیاد دیگری نیز دارد و هر کدام ز این قابلیت‌ها کاربردهای فراوان و مختلفی در هر شغل و کسب‌وکاری دارد که برای شما نماینده گرامی در دی‌وی‌دی آموزشی، کاملاً توضیح داده می‌شوند.

 

 

here

    می‌خواهم به‌عنوان نماینده سامانه مهر فعالیت و درآمد میلیونی داشته باشم.    

نظرتان را بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ است.
عضویت رایگان
عضویت رایگان در کلوپ نمایندگان سامانه هوشمند مهر
اگر می‌خواهید گام در مسیر کارآفرین شدن و پیشرفت بگذارید و کسب درآمد میلیونی خود را شروع کنید، همین الان عضو کلوپ نمایندگان سامانه هوشمند مهر شوید. عضویت در کلوپ نمایندگان کاملا رایگان است.
نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
مشخصات شما نزد سامانه هوشمند مهر محفوظ می‌ماند.
دانلود رایگان
دانلود رایگان شماره موبایل متخصصین مشهد
شامل 3 بانک شماره تلفن مهندسین، پزشکان، مدیران صنایع، کارخانجات و هتل‌های مشهد
نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
مشخصات شما نزد سامانه هوشمند مهر محفوظ می‌ماند.
دریافت کد تخفیف 70درصدی
این یک فرصت استثنایی برای دریافت پکیج جامع سامانه هوشمند مهر با 70درصد تخفیف استثنایی است. برای دریاف کد تخفیف اطلاعات خود را وارد کنید.
نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
اطلاعات شما نزد سامانه هوشمند مهر محفوظ می‌ماند.