Home / سامانه پیامک هوشمند مهر

سامانه پیامک هوشمند مهر

 

با استفاده از پیامک هوشمند، کسب‌وکار خود را متحول کنید!

 

 آیا دوست دارید، فروش و درآمدتان را به‌میزان قابل توجهی افزایش دهید؟

 آیا دوست دارید به راحتی شماره موبایل تمام افرادی که وارد فروشگاه شما می‌شوند را جمع‌آوری کنید؟

 آیا دوست دارید هر روز تعداد مشتریان وفادار خود را افزایش دهید؟

 آیا دوست دارید حتی در روزهای تعطیل و یا کسادی بازار، مشتریان به فروشگاه شما هجوم بیاورند؟

 

اگر پاسختان به سوالات بالا مثبت است، خبر بسیار خوبی برای شما داریم. لطفا ادمه متن را با دقت بخوانید؛

 

خوب می‌دانیم که بزرگ‌ترین دغدغه شما به‌عنوان مدیر کسب‌وکارتان، افزایش مشتریان و در نتیجه افزایش فروش و درآمدتان است.

سامانه پیامک هوشمند مهر به شما کمک می‌کند تا بهترین نتیجه ممکن را از بازاریابی پیامکی بگیرید و کسب‌وکار خود را به سرعت رشد داده و فروشتان را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

یکی از ساده‌ترین و در عین حال مهم‌ترین کارهایی که می‌توان با سامانه پیامک هوشمند مهر انجام داد، ایجاد کلوپ مشتریان، جمع‌آوری خودکار اطلاعات تماس مشتریان و ارسال پیامک‌های شخصی‌سازی شدی، هوشمند و اتوماتیک به آنها است.

 

ارسال خودکار رسید خرید، پیام تشکر، تبریک تولد، یادآوری اتوماتیک سررسید اقساط، اتمام تاریخ بیمه، ارسال هوشمند کارنامه دانش‌آموزان، ارسال پیامک انبوه خودکار، ارسال پیامک شخصی شده برای هر فرد، ارسال پیامک به صورت منطقه‌ای و کشوری و بسیاری قابلیت‌های دیگر از مزایای استفاده از سامانه پیامک هوشمند مهر برای صاحبان مشاغل است  که در ادامه به‌طور کامل در مورد آن توضیحات می‌دهیم.

 

 

 

 

احتمالاً تا حالا نام پنل پیامک به گوشتان خورده است. پنل پیامک یا سامانه ارسال پیام کوتاه، برای ارسال پیامک تبلیغاتی به‌صورت انبوه و گروهی استفاده می‌شود و به هر صاحب کسب‌وکاری این امکان را می دهد تا در یک لحظه، خدمات و کالاهای خود را برای هزاران نفر از مخاطبین و جامعه هدف خودش، درقالب پیامک و با کمترین هزینه ارسال کند.

البته این فقط یکی از قابلیت‌های تجاری این محصول است. در حال حاضر سامانه پیامک هوشمند مهر، یکی از مهمترین ابزارها برای بازاریابی، جمع‌آوری اطلاعات تماس مشتریان، حفظ ارتباط با مشتریان فعلی و افزایش رضایتمندی مخاطبین و در نهایت افزایش فروش و سود، در هر کسب‌وکاری است.

 

 

 

این سامانه حرفه‌ای قابلیت‌های بسیاری دارد که به طور کامل در دی‌وی‌دی آموزشی استفاده از سامانه پیامک هوشمند مهر تمام آنها به صورت تصویری و با ارائه مثال‌های فراوان توضیح داده شده، اما در اینجا هم به بررسی و بیان برخی قابلیت‌های مهم این سامانه هوشمند می‌پردازیم:

 

امکان ارسال پیام انبوه به صورت منطقه‌ای و هدفمند

با این امکان شما می‌توانید به افراد مورد نظرتان در هر منطقه از شهر و یا روستاهای کشور پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. با توجه به اتصال بانک اطلاعات شماره‌های موجود در سامانه هوشمند مهر به دیتابیس مخابرات و آپدیت منظم آن، به جرأت می‌توان گفت که بانک اطلاعاتی موجود در سامانه پیامک مهر، کامل‌ترین بانک اطلاعاتی موجود در کشور است که می‌توانید از آن برای ارسال هدفمند پیامک تبلیغاتی خود استفاده کنید. در این سامانه شما علاوه بر انتخاب شهر مورد نظرتان می‌توانید محله و منطقه مورد نظرتان را نیز مشخص کنید و فقط برای افراد موجود در یک منطقه خاص پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید.

 

در سامانه پیامک مهر هر شهر به مناطق زیادی تقسیم شده است تا شما بتوانید به صورت هدفمندتر عملیات بازاریابی پیامکی خود را انجام دهید. به‌عنوان نمونه شهر مشهد به بیشتر از ۲۳۰ منطقه شهری تقسیم شده است. این تقسیم‌بندی برای تمام شهرها و روستاهای کشور در سامانه پیامک مهر انجام شده است.

برای ارسال پیامک به یک منطقه خاص، فقط کافی‌است کد مربوط به آن منطقه را از روی جدول و یا نقشه ای که در سامانه پیامک مهر موجود است، انتخاب و در قسمت مربوط درج کنید.

 

به‌عنوان‌مثال در مشهد به راحتی می‌توانید پیامک تبلیغاتی خود را فقط در یکی از مناطق وکیل‌آباد، هاشمیه، سیدرضی، مطهری، فرامرز عباسی و… ارسال کنید. حتی می‌توانید تعیین کنید که پیامک شما برای شماره‌های ایرانسل ارسال شود و یا شماره‌های همراه اول و یا اینکه برای تمام افراد حاضر در آن منطقه ارسال شود. همچنین می‌توانید فقط برای مشترکین دائمی و یا فقط برای مشترکین اعتباری همراه اول و ایرانسل پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید.

 

 

امکان ارسال پیام بر اساس سن و جنسیت افراد در هر شهر

در این روش شما می‌توانید دقیقا انتخاب کنید که مشتریان هدفتان چه کسانی هستند و فقط برای همان قشر خاص پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. به‌عنوان‌مثال اگر شما خدمات مربوط به بانوان را انجام می‌دهید مثلا آرایشگاه زیبایی دارید و یا نوع فعالیت شما در ارتباط با خانم‌های جوان است، می‌توانید تعیین کنید که پیامک تبلیغاتی شما فقط برای خانم‌های جوان و مثلا در رنج سنی بین ۲۰ سال تا ۳۵ سال ارسال شود. در این حالت دیگر پیامک تبلیغاتی شما برای آقایان و خانم‌هایی که در رنج سنی فوق قرار ندارند، ارسال نمی‌شود.

این یک روش فوق‌العاده برای جذب دقیق مخاطب هدف در اکثر کسب‌وکارهاست و ضمن کاهش شدید هزینه‌های تبلیغاتی در این روش، می‌توانید بیشترین بازدهی را از بازاریابی پیامکی خود بگیرید.

 

 

امکان ارسال پیام بر اساس دکل‌های مخابرتی (BTS)

این یک روش فوق‌العاده برای برخی مشاغل است که مشتری آنها طیف خاصی از افراد هستند. به عنوان مثال فرض کنید یک رستوران‌دار در منطقه شاندیز شهر مشهد قصد دارد برای مشتری‌های بالقوه خودش پیامک تبلیغاتی ارسال کند. بدیهی است تمام اقشار جامعه مشتری این فرد نیستند و فقط قشر خاصی از افراد هستند که حداقل هفته‌ای یکبار برای صرف غذا به رستوران می‌روند.

یکی از کارهایی که این مدیر رستوران برای افزایش مشتری‌های خودش با کمترین هزینه می‌تواند انجام دهد، این است که با استفاده از قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل‌های مخابراتی (BTS) موجود در سامانه هوشمند مهر، فقط به افرادی پیامک ارسال کند که مثلاً روز جمعه گذشته در منطقه شاندیز حضور داشته‌اند. این کار فقط با استفاده از قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل‌های مخابراتی امکان‌پذیر است. چون شماره‌هایی که هر روز از این دکل‌ها در هر منطقه آنتن می‌گیرند، درون بانک اطلاعاتی مخصوصی ذخیره می‌شود که در سامانه پیامک هوشمند مهر قابل استفاده است.

 

 

امکان ارسال پیامک متناظر

فرض کنید یک مدرسه یا آموزشگاه قصد دارد نمرات و کارنامه دانش‌آموزان را برای والدین آنها ارسال کند. با استفاده از قابلیت ارسال پیامک متناظر، می‌توان در یک لحظه و به صورت کاملا خودکار، کارنامه هر دانش‌آموز را به همراه نمرات هر درس، از طریق پیامک برای آنها ارسال کرد. از این قابلیت برای یادآوری اتوماتیک سررسید اقساط، امور حسابداری و … نیز می‌توان استفاده‌های فراوان کرد که در دی‌وی‌دی آموزشی به طور کامل و کاملا تصویری آموزش داده شده است.

 

 

امکان ارسال پیامک زماندار (یادآوری)

با این قابلیت می‌توان پیامک‌هایی را از قبل تعریف کرد تا در زمان مشخصی برای افراد مختلف ارسال شود. پیامک‌های تولدی که از اپراتورهای تلفن همراه و همین‌طور بانک‌ها دریافت می‌کنید از این نوع هستند.

فرض کنید یک شرکت بیمه می‌خواهد سررسید بیمه افراد را به آنها یادآوری کند. یکی از کارهای روزمره دفاتر بیمه همین‌کار است که یکی از پرسنل آنها از صبح تا شب فقط با مشتریان تماس گرفته و تاریخ اتمام بیمه آنها را یادآور می‌شود. این کار وقت و هزینه زیادی در بر دارد. در حالی که با استفاده از این قابلیت می‌توان به راحتی در زمان عقد قراداد هر بیمه‌نامه مشخصات مشتری را در سامانه پیامک هوشمند مهر وارد کرد و از همین الان تمام پیام‌هایی که در چند سال آینده باید برای این فرد ارسال شود را تنظیم نمود تا در تاریخ‌های مقرر به صورت کاملاً اتوماتیک ارسال شود.

در دی‌وی‌دی آموزشی، نمونه‌ها و مثال‌های خیلی بیشتری در مورد استفاده از قابلیت‌های حرفه‌ای این سامانه وجود دارد.

 

 

ارسال کارت‌ویزیت الکترونیکی:

هر صاحب کسب‌وکار با استفاده از این قابلیت می‌تواند توضیحات مربوط به کسب‌وکار خود و همچنین اطلاعات تماس خود را در قالب کارت‌ویزیت و از طریق پیامک هوشمند برای مشتریان هدفش ارسال کند.

 

 

پیامک مناسبتی:

با این قابلیت به راحتی می‌توانید در زمان‌های مشخص و به مناسبت‌های مختلف مثل اعیاد مذهبی، سوگواری‌ها، عید نوروز، شب یلدا و…، پیامک‌هایی مناسب با این ایام را برای مشتریان و مخاطبین هدفتان ارسال کنید.

 

 

برگزاری نظرسنجی:

یکی از موضوعات حیاتی که برای هر مدیر و صاحب کسب‌وکاری بسیار مهم است و می‌تواند نقش بسیار مهمی در مسیر شغلی و موفقیت کسب‌وکار بگذارد، اطلاع از نظرات، پیشنهادات و میزان رضایتمندی مشتریان  است. با استفاده از قابلیت  برگزاری نظرسنجی در سامانه پیامک مهر، به‌راحتی می‌توانید اقدام به طرح یک سوال و برگزاری نظرسنجی در بین مشتریان خود کنید.

به‌عنوان‌مثال می‌توانید با برگزاری نظرسنجی پیامکی نظر آنها را در مورد کیفیت خدمات، کیفیت محصولات، برخورد کارمندانتان با آنها و… جویا شوید و یا حتی از آنها بخواهید نظر خودشان را در مورد محصولات و خدمات جدیدی که قرار است در آینده عرضه کنید اعلام کنند.

همچنین به‌راحتی می‌توانید به‌جای صندوق انتقادات و پیشنهادات، سامانه هوشمند انتقادات و پیشنهادات داشته باشید.

 

 

برگزاری مسابقه و قرعه‌کشی:

همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از مدیران و صاحبان کسب‌وکارها، برای جلب و رضایت مشتریان اقدام به برگزاری مسابقه و قرعه‌کشی می‌کنند. یکی از بهترین روش‌ها برای برگزاری مسابقه و قرعه‌کشی در بین مشتریان، برگزاری مسابقه و قرعه‌کشی پیامکی است. شما می‌توانید به راحتی با استفاده از سامانه پیامک مهر، برای مشتری‌های خود، مسابقه پیامکی ترتیب داده و جوایزی را برای آنها در نظر بگیرد.

برگزاری مسابقه پیامکی یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش رضایتمندی و همچنین وفاداری و حفظ مشتری‌های فعلی در هر کسب‌وکاری است.

 

 

دفترچه تلفن:

شما می‌توانید بسته به نوع مشتریان و مخاطبینتان، اطلاعات کامل آنها را در گروه‌های مختلف در این دفترچه تلفن حرفه‌ای ذخیره کنید و در صورت نیاز، فقط برای یک گروه خاص از آنها پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. مثلاً یک فروشگاه بزرگ می‌تواند با استفاده از این دفترچه تلفن حرفه‌ای مشتری‌های خود را در گروه‌های بانوان جوان، خانم‌های خانه‌دار، آقایان جوان، پدران میانسال و دانش‌آموزان دسته‌بندی کند و تبلیغ کالاهای مناسب هر گروه را فقط برای همان گروه ارسال کند.

 

 

منشی پیامک:

منشی پیامک یکی از مهم‌ترین ابزارهای موجود در سامانه پیامک هوشمند مهر است و کاربردهای بسیار زیاد و مهمی دارد، که متاسفانه خیلی از افراد به‌درستی از این قابلیت مهم برای رشد کسب‌وکارشان استفاده نمی‌کنند. اما شاید بتوان مهم‌ترین کاربرد منشی پیامک را جمع‌آوری خودکار اطلاعات تماس مشتریان بالقوه و تبدیل کردن آنها به مشتریان دائمی و وفادار دانست.

با استفاده از منشی پیامک می‌توانید کاری کنید که بدون اینکه از افراد بخواهید، خودشان و با کمال میل اطلاعات تماس و مشخصات خود را در اختیار شما قرار دهند تا بتوانید عملیات بازاریابی پیامکی خود را روی آنها انجام دهید و آنها را به خریداران و مشتریان وفادار و دائمی خود تبدیل کنید.

در دی‌وی‌دی آموزش بازاریابی با پیامک که همراه با سامانه پیامک هوشمند مهر، و به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد، در مورد این قابلیت مهم و کاربردهای آن، به طور کامل توضیح داده شده است. تسلط شما در استفاده صحیح از این قابلیت و تکنیک‌های بازاریابی پیامکی می‌تواند به میزان قابل توجهی مشتریان خبرنامه پیامکی شما را افزایش داده و به سرعت میزان فروش و درآمدتان را بیشتر کند.

 

 

کدخوان:

این قابلیت هم در کنار قابلیت منشی پیامک بسیار مهم است و کاربردهای فراوان و حرفه‌ای دارد. به عنوان مثال برای برگزاری مسابقه و نظرسنجی از این قابلیت استفاده می‌شود. همین‌طور برای دادن اطلاعات خاص به مشتری‌هایی که کد یا متن خاصی را به شماره‌های شما در سامانه ارسال می‌کنند از این ابزار استفاده می‌شود.

 

به‌عنوان‌مثال یک صرافی به مشتری‌های خود اعلام می‌کند که برای دریافت قیمت لحظه‌ای خرید و فروش انواع ارز، کد مربوط به هر کدام را به یکی از شماره‌های اختصاصی موجود در سامانه پیامکی‌اش ارسال کنند. در این حالت به صورت کاملا خودکار برای کسی که مثلاً عبارت دلار را ارسال کرده باشد قیمت لحظه‌ای دلار، و برای کسی که عبارت یورو را ارسال کرده باشد، قیمت لحظه‌ای خرید و فروش یورو ارسال می‌شود.

 

سامانه هوشمند پیامک مهر، قابلیت‌های بسیار زیاد دیگری نیز دارد و هر کدام از این قابلیت‌ها کاربردهای فراوان و مختلفی در هر شغل و کسب‌وکاری دارد که به طور کامل در دی‌وی‌دی آموزشی همراه با این سامانه، توضیح داده شده است.

 

 

 

 

سامانه حرفه‌ای با تمام امکانات موجود

ما در سامانه پیامک هوشمند مهر به این نتیجه رسیده‌ایم که ارائه طرح‌های ناقص نمی‌تواند رضایت شما را جلب کند و از طرفی هیچ کمکی هم به رشد کسب‌وکار شما نخواهد کرد. بنابراین در سامانه پیامک هوشمند مهر تصمیم گرفتیم تمام طرح‌های ناقص پنل پیامک را حذف و فقط کامل‌ترین و جامع‌ترین سامانه پیامک هوشمند را با تمام قابلیت‌ها و با صددرصد امکانات موجود و با نرخ ثابت و قیمتی بسیار پایین در سراسر کشور در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید از آن برای رشد و توسعه کسب‌وکارتان استفاده کنید.

 

 

برخی امکانات سامانه پیامک هوشمند مهر عبارتند از:

 ارسال پیامک تکی

 ارسال پیامک کشوری (انبوه)

 ارسال پیامک هدفمند مشاغل

 ارسال پیامک کد پستی همراه اول

 ارسال پیامک کد پستی ایرانسل

 ارسال پیامک از طریق دکل‌های مخابراتی (BTS)

 ارسال پیامک گروهی

 ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت افراد

 ارسال پیامک زماندار

 ارسال پیامک هوشمند

 ارسال پیامک هوشمند زماندار

 ارسال پیامک سررسید

 ارسال تدریجی پیامک

 ارسال پیامک فلش (خودبازشو)

 ارسال پیامک متناظر (نظیر به نظیر)

 ارسال پیامک مناسبتی

 قابلیت اضافه کردن به لیست خودکار

 قابلیت ارسال پیامک از موبایل

 قابلیت کددهی و کدخوان پیشرفته

 منشی پیامک هوشمند

 قابلیت ارسال کارت ویزیت الکترونیکی

 منشی پیامک شخصی

 قابلیت انتقال پیامک (دایورت)

 قابلیت ایمیل پیامک

 قابلیت فیلتر پیامک

 قابلیت برگزاری مسابقات پیامکی

 قابلیت برگزاری نظرسنجی پیامکی

 قرعه‌کشی خودکار پیامکی

 بازگشت هزینه پیامک‌های نرسیده به مقصد

 امکان سفارش و خرید خط اختصاصی

 دفترچه تلفن حرفه‌ای و پیشرفته

 قابلیت افزودن به دفترچه تلفن از موبایل

 گزارش پیامک‌های ارسالی

 گزارش و تفکیک پیام‌های دریافتی

 پنل مخصوص ارسال پیامک صوتی

 

 

یک خط اختصاصی رایگان با شماره موبایل خودتان

در سامانه پیامک هوشمند مهر، علاوه بر خطوط رند عمومی که می‌توانید از آنها برای ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده کنید، یک خط اختصاصی با شماره موبایل خودتان، به‌صورت کاملاً رایگان به شما اختصاص داده می‌شود که می توانید از آنها برای ارسال و همچنین دریافت پیامک استفاده کنید. توجه داشته باشید که استفاده از بسیاری از قابلیت‌های مهم و کلیدی موجود در سامانه‌های پیام کوتاه، منوط به داشتن خطوط اختصاصی است که در سامانه پیامک مهر یک خط اختصاصی به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 

 

اعتبار ۱۰ ساله پنل

در سامانه پیامک هوشمند مهر احتیاجی به تمدید سالیانه پنل پیامک خود ندارید و اعتبار آن ۱۰ ساله است. یعنی شما بعد از سفارش این سامانه بدون پرداخت هیچ وجه اضافه‌ای می‌توانید تا ۱۰ سال با خیال راحت از سامانه پیام کوتاه خود استفاده کنید و نیازی نیست برای تمدید سالیانه آن هزینه‌‌ای پرداخت کنید.

 

 

تعرفه پایین ارسال

تعرفه ارسال در سامانه پیامک هوشمند مهر بسیار مناسب و به ازای هر پیامک تبلیغاتی که ارسال می‌کنید فقط ۱۱ تومان است. یعنی اگر شما امروز تصمیم بگیرید برای ۱۰۰۰ نفر پیامک تبلیغاتی ارسال کنید و آنها را به خرید از خودتان ترغیب کنید، برای اینکار فقط کافی‌است تا حدود ۱۱هزار تومان سامانه خود را شارژ و اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی خود برای ۱۰۰۰ نفر کنید.

توجه داشته باشید که پیامک‌های دریافتی شما در سامانه هوشمند مهر کاملا رایگان است.

 

 

بازگشت هزینه‌ پیام‌های نرسیده به مقصد

در سامانه پیامک هوشمند مهر، شما فقط هزینه پیام‌هایی را پرداخت می‌کند که صددرصد و حتما به دست مخاطب شما رسیده و آن را خوانده باشد و چنانچه پیامکی به هر دلیلی مثل مسدود بودن یا در دسترس نبودن مخاطب، به مقصد نرسد، هزینه آن برگشت داده می‌شود و هیچ مبلغی از میزان اعتبار شما کسر نمی‌شود.

بنابراین با خیال راحت می‌توانید عملیات بازاریابی پیامکی خود را انجام دهید و نگران هزینه پیامک‌های نرسیده به مقصد نباشید.

 

 

فیلم آموزشی رایگان برای استفاده بهتر از تمام امکانات سامانه

سامانه پیامک هوشمند مهر، تنها سامانه پیامک موجود در کشور است که برای رفاه و افزایش رضایتمندی مخاطبین خود، و همچنین آشنایی شما با تکنیک‌های بازاریابی پیامکی توسط سامانه پیامک هوشمند، اقدام به تهیه فیلم آموزشی کرده و آن را به‌صورت کاملاً رایگان در اختیار مشترکین خود قرار داده است.

با مشاهده این فیلم آموزشی به تمام امکانات و قابلیت‌های موجود در سامانه پیامک هوشمند مهر تسلط پیدا می‌‌کنید و با مثال‌های فراوانی که دراین فیلم آموزشی ارائه شده است، تکنیک‌های کاربردی هر کدام را یاد خواهید گرفت.

 

 

۱۱۰۰ پیامک رایگان

به‌عنوان قدردانی از اینکه سامانه پیامک هوشمند مهر را برای رشد کسب‌وکار خود انتخاب نموده‌اید، بلافاصله پس از ثبت سفارش، تعداد ۱۱۰۰ پیامک رایگان به شما هدیه داده می‌شود که می‌توانید از آن برای تبلیغات و رشد کسب‌وکار خود استفاده کنید.

 

 

 

 

شما می‌توانید از ۲ طریق زیر سامانه پیامک هوشمند مهر را سفارش دهید:

۱- روی دکمه سفارش، کلیک کنید تا به صفحه ثبت سفارش وارد شوید. کافی‌است در این صفحه مشخصات خود را وارد کرده و دکمه پرداخت را فشار دهید. سپس می‌توانید با داشتن رمز دوم کارت بانکی خود، سامانه پیامک هوشمند مهر را به صورت آنلاین سفارش داده و بلافاصله توسعه و رشد کسب‌وکارتان را شروع کنید.

 

۲- همین‌طور می‌توانید وجه مربوط به سامانه را به شماره حساب موجود در سایت واریز کرده و سپس با پشتیبانی سامانه هوشمند مهر تماس گرفته و مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل نمایید.

 

 

 

فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ است.
عضویت رایگان
عضویت رایگان در کلوپ نمایندگان سامانه هوشمند مهر
اگر می‌خواهید گام در مسیر کارآفرین شدن و پیشرفت بگذارید و کسب درآمد میلیونی خود را شروع کنید، همین الان عضو کلوپ نمایندگان سامانه هوشمند مهر شوید. عضویت در کلوپ نمایندگان کاملا رایگان است.
نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
مشخصات شما نزد سامانه هوشمند مهر محفوظ می‌ماند.
دانلود رایگان
دانلود رایگان شماره موبایل متخصصین مشهد
شامل 3 بانک شماره تلفن مهندسین، پزشکان، مدیران صنایع، کارخانجات و هتل‌های مشهد
نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
مشخصات شما نزد سامانه هوشمند مهر محفوظ می‌ماند.
دریافت کد تخفیف 70درصدی
این یک فرصت استثنایی برای دریافت پکیج جامع سامانه هوشمند مهر با 70درصد تخفیف استثنایی است. برای دریاف کد تخفیف اطلاعات خود را وارد کنید.
نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
اطلاعات شما نزد سامانه هوشمند مهر محفوظ می‌ماند.